Naše politika kvality ke stažení ZDE
  • +420 576 771 834 
  • CS
  • DE
  • EN

Naše společnost

Společnost Frema, a.s.


Již více než 111 let patříme ke špičce v oblasti strojírenské výroby. Naše politika kvality ke stažení ZDE.

Více než 111 let tradice

Naše společnost byla založena v roce 1992 jako nástupce strojírenského podniku, který v roce 1903 založil Tomáš Baťa. Navazujeme na tuto tradici a Baťovu podnikatelskou filosofii. V důsledku požadavků trhu jsme se postupně zaměřili především na produkci forem pro výrobky z EPP, EPS, PUR, pryže, forem pro vstřikování plastů a dalších materiálů.

Komplexní služby

Nabízíme komplexní služby od návrhu přes realizaci formy po servis a dokumentaci. V oddělení TPV poskytujeme služby v oblasti CAD-CAM. Zajišťujeme návrh technického řešení forem, výkresovou dokumentaci, podporu vývoje finálního výrobku, výrobu prototypových modelů a další související služby.

Výhodné ceny

Veškeré naše služby, výrobu výrobků v požadované kvalitě, včetně dodání příslušné dokumentace a servisu, Vám zajistíme za konkurenceschopné ceny. Ozvěte se nám a rádi s Vámi navážeme spolupráci.

Vysoká kvalita a odbornost

Díky kvalifikovaným pracovníkům je u nás vysoká kvalita zpracování výrobků samozřejmostí. Naše pracoviště disponují specialisty, kteří kladou maximální důraz na kvalitu výroby. Naše firma disponuje certifikátem kvality ČSN EN ISO 9001: 2016, uděleným společností BUREAU VERITAS.

Špičkové technologie

K výrobě využíváme nejmodernější strojní vybavení a technologie – 3 a 5ti osá obráběcí CNC centra, elektroerozivní hloubičky, měřící zařízení a další klasické stroje a zařízení. Pro přípravu výrobních podkladů disponujeme špičkovým softwarem CATIA V5, Solidworks, HSM Works, EUCLID a AUTOCAD.

3D digitální měření

Rekonstrukci a proměřování forem, odlitků, dílců, designérských modelů, vstřikovaných dílů, prototypů a dalších objektů provádíme prostřednictvím nejmodernější techniky – 3D optického skeneru.